Integratory XBMS

Integratory XBMS​​

Oferujemy zespolone integratory sygnałów cyfrowych, analogowych oraz magistral w postaci prefabrykowanych rozdzielnic lub kompaktowych szafek elektroinstalacyjnych wyposażonych w automatykę z możliwością ich dostosowania do ilości odczytywanych sygnałów oraz koniecznych sterowań, stosownie do potrzeb integracji pojedynczego systemu lub całego budynku.
Integrator RSM i KSM
Szafki RSM oraz KSM przeznaczone są do monitorowania parametrów fizycznych zarówno w małych jak i dużych obiektach. Dodatkowo mogą być wyposażone w odpowiednie oprogramowanie i dostosowane do monitoringu obiektów rozproszonych (sieci serwerowni, sieci budynków technicznych, trafostacji itp.). Integratory pozwalają kontrolować temperaturę, wilgotność, ciśnienie, stany zalania, stężenie gazów, obecność osób oraz umożliwiają sterowanie głowicami termostatycznymi lub zaworami mediów w celu optymalizacji zużycia energii cieplnej a także nadzorują pośrednio systemy bezpieczeństwa np. centrale SSWiN lub KD.

Szafki RSM

Rozdzielnice sterująco monitorujące, przeznaczone do sterowania układami hydraulicznymi węzłów ciepła lub solarnych, zaworów, głowic termostatycznych oraz do integracji towarzyszących im sygnałów cyfrowych i analogowych w oparciu o sieć lokalną, intranet lub Internet
Rozdzielnica RSM

Szafki KSM

Niskoprądowe koncentratory sygnałów, przeznaczone do integrowania sygnałów cyfrowych, analogowych oraz magistralnych w oparciu o sieć lokalną, intranet lub Internet. Umożliwiają sprowadzenie sygnałów, pochodzących z instalacji budynkowych lub specjalizowanych do nadrzędnego systemu monitorowania np. serwerów Synapse, Neuron lub Astro w architekturze lokalnej lub rozproszonej.

Rozdzielnica KSM

Integratory XBMS – co warto wiedzieć?


Znajdujące się w ofercie naszej firmy integratory XBMS należą do rodziny serwerów XBMS, która przeznaczona jest do centralnego systemu nadzoru w budynkach. To innowacyjne i wydajne rozwiązania, dzięki którym można w skuteczny sposób usprawnić zarządzanie poszczególnymi aspektami w obiekcie lub wielu rozproszonych obiektach.

Czytaj więcej…

Integratory sygnałów XBMS – zalety zaproponowanego przez nas rozwiązania

Integratory sygnałów XBMS to znakomity sposób na obniżenie kosztów wynikających ze zużycia energii elektrycznej. Zaoszczędzone pieniądze można następnie przeznaczyć na rozwój firmy lub budować kapitał.

Proponiwane integratory sygnałów XBMS pozwalają na wykorzystanie potencjału internetu oraz urządzeń mobilnych, umożliwiając nadzorowanie serwerów w trybie zdalnym, a więc z każdego miejsca z dostępem do sieci, nie obawiając się o bezpieczeństwo działań.

Dzięki wprowadzeniu oferowanych przez nas możliwości, klient zyskuje integrację zainstalowanej infrastruktury w budynkach, co znacząco ułatwia procesy w zakresie zarządzania.

XBMS, integratory – efektywność i nowoczesność


Inwestycja w zaawansowane metody zarządzania budynkami to opłacalny wybór, otwierający przed przedsiębiorstwem zupełnie nowe szanse. W wyniku wdrożenia integratorów XBMS można dokładniej kontrolować zużyciem energii oraz mediów. To możliwe za sprawą analizy uzyskanych danych.

Pracujący w naszej firmie specjaliści zapewnią klientowi rzetelne, tłumacząc wszelkie niejasności, a także udzielając odpowiedzi na nurtujące pytania. Postawiony przez nas celem obejmuje udzielenie zleceniodawcy pomocy związanej z funkcjonowaniem zainstalowanej w budynku lub budynkach infrastruktury, by korzystanie z niego stało się nie tylko oszczędne, ale również komfortowe.

Współpracując z nami można liczyć na niezawodność, a także pełne bezpieczeństwo. W komunikacji stawiamy na przejrzystość, by każdy etap realizacji zlecenia był zgodny z oczekiwaniami klienta.

Scroll to Top
Scroll to Top