Wybrane wdrożenia

BMS na stadionie

Stadion Miejski im. Kazimierza Górskiego w Płocku

W marcu 2023r. w wyniku zawarcia umowy z PKN Orlen obiekt uzyskał na okres 5 lat komercyjną nazwę „Orlen Stadion”. Stadion Miejski w sposób istotny zmienił jakość organizacji wydarzeń sportowych i kulturalnych w mieście Płock.

Terminal Portu Lotniczego w Szymanach

Terminal Portu Lotniczego w Szymanach

Lotnisko Olsztyn-Mazury to nowoczesny, międzynarodowy port z pełną infrastrukturą przygotowaną do obsługi samolotów pasażerskich poruszających się zarówno w trybie rejsowym jak i czarterowym.​

Szyperska Office Center

Szyperska Office Center

Szyperska Office Center to nowoczesny budynek biurowy klasy A, zlokalizowany w pobliżu starego portu rzecznego u zbiegu ulic Szyperskiej i Estkowskiego w Poznaniu.

Dworzec Główny w Bydgoszczy

Dworzec Główny w Bydgoszczy

To jeden z największych dworców kolejowych w Polsce oraz największy w województwie kujawsko-pomorskim. Według klasyfikacji PKP, ma najwyższą kategorię Premium.

Serwerownie Exatel S.A.

Serwerownie Exatel S.A.

Exatel S.A. powstał w 2004 roku w wyniku połączenia dwóch operatorów telekomunikacyjnych: Tel-Energo i Telbanku, działających pierwotnie w branży bankowości, finansów i energetyki.

Termy Warmińskie BMS

Termy Warmińskie

Termy Warmińskie to kompleks basenowo – hotelowy w Lidzbarku Warmińskim, położony w pobliżu Góry Krzyżowej. To nowoczesny obiekt rekreacyjny, składający się z kilkunastu budynków, w których znajdują się: termy z basenami, strefa wellness, sauny, klub nocny z kręgielnią, boiska, wioska wakacyjna (domki) oraz parkingów (naziemny, podziemny).

IMiGW w Warszawie

IMiGW w Warszawie

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej to jednostka badawczo-rozwojowa, utworzona uchwałą Rady Ministrów w grudniu 1972 roku przez połączenie Państwowego Instytutu Hydrologiczno-Meteorologicznego oraz Instytutu Gospodarki Wodnej.

MAN Truck & Bus Polska

MAN Truck & Bus Polska

MAN Truck & Bus jest jednym z czołowych producentów pojazdów użytkowych i rozwiązań w dziedzinie transportu.

Elektrownia Połaniec

Elektrownia Połaniec

Elektrownia Połaniec, obecnie GDF SUEZ Energia Polska S.A., to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce, położony we wsi Zawada koło Połańca.

Serwerownie PKP PLK

Serwerownie PKP PLK

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. to zarządcą narodowej sieci linii kolejowych odpowiedzialny za utrzymanie, modernizację oraz udostępnianie tras przewoźnikom pasażerskim oraz towarowym.

Park Wodny w Ełku - BMS

Park Wodny w Ełku

Park Wodny w Ełku, to popularny w regionie obiekt rekreacyjny administrowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku.

Mokotowska 59 BMS

Mokotowska 59

Orco Property Group, jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem na środkowoeuropejskim rynku nieruchomości i hotelarstwa.

PWK Legionowo

PWK Legionowo

Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne “Legionowo” prowadzi działalność w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków na terenie miasta Legionowo.

Scroll to Top
Scroll to Top