Wybrane wdrożenia

Termy Warmińskie

Termy Warmińskie to kompleks basenowo - hotelowy w Lidzbarku Warmińskim, położony w pobliżu Góry Krzyżowej. To nowoczesny obiekt rekreacyjny, składający się z kilkunastu budynków, w których znajdują się: termy z basenami, strefa wellness, sauny, klub nocny z kręgielnią, boiska, wioska wakacyjna (domki) oraz parkingów (naziemny, podziemny).
Termy Warmińskie w atrakcyjny sposób łączą wysoki standard usług hotelowych z bogatą ofertą SPA. Do dyspozycji gości oddano pokoje w wiosce wakacyjnej z aneksami kuchennymi, 6 gabinetów kosmetycznych, 4 sale w Centrum Konferencyjnym (największa pomieści do 270 osób), a także część rekreacyjno-sportową. Termy Warmińskie dają możliwość czerpania z dobrodziejstw natury, która dostępna jest tutaj na wyciągnięcie ręki. Wszelkie zabiegi bazują na składnikach naturalnych m.in. wodzie termalnej, leczniczym błocie, żurawinie oraz przyprawach korzennych.

Wdrożenie

Dostawa centralnego systemu nadzoru BMS do monitoringu systemów automatyki HVAC, zużycia mediów, zasilania, (aparatury w rozdzielni RGNN, analizatorów, SZR), oświetlenia, technologii wody, liczniki mediów, CCTV oraz do kontroli bilansu energetycznego obiektu w tym siłowni solarnej.​

W budynku, zrealizowano centralny system monitoringu XBMS, w oparciu o NEURON BMS Server. W ramach dostawy systemu obiekt został wyposażony w rozdzielnie XBMS RSM, zbierające sygnały cyfrowe oraz analogowe z całego budynku oraz sterujące min. węzłem cieplnym, węzłem chłodu oraz siłownią solarną. Dodatkowo w ramach integracji HVAC, do systemu BMS zostały dołączone centrale wentylacyjne, agregat wody lodowej oraz sterowniki klimatyzacji a także pozostałe podsystemy techniczne: zasilania, oświetlenia oraz technologii wody.

Scroll to Top
Scroll to Top