Wybrane wdrożenia

Mokotowska 59

Orco Property Group, jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem na środkowoeuropejskim rynku nieruchomości i hotelarstwa.
Aktualnie firma zarządza aktywami o wartości przeszło 2,5 miliarda Euro. Orco Property Group prowadzi działalność w wielu krajach, skupiając się na rynkach w Europie wschodniej, w tym także w Polsce. W 2009 roku Orco przebudowało zabytkową kamienicę położoną w centrum Warszawy przy ulicy mokotowskiej 59, zawierającej 14 luksusowych apartamentów wyposażonych w nowoczesne systemy automatyki.

Wdrożenie

Dostawa centralnego systemu BMS spełniającego wysokie wymagania integracyjne: monitoring i sterowanie HVAC, kontrola zużycia mediów, kompleksowa integracją systemów automatyki domowej dla 14 apartamentów, wraz z telefonią VoIP oraz CCTV.

W obiekcie został zaprojektowany centralny system monitoringu BMS w oparciu o Neuron BMS Server. Wszystkie apartamenty wyposażono w 17-calowe panele dotykowe, komunikujące się z serwerem Neuron, za pomocą szkieletowej sieci LAN, prezentujące indywidualne sceny wizualizacyjne. Najemcy mogą sterować oświetleniem, ogrzewaniem oraz regulować klimatyzację jednym dotknięciem do ekranu. Do dyspozycji mają sceny świetlne oraz programy czasowe umożliwiające automatyzację. Z panelami w apartamentach można nawiązać połączenie głosowe z bramofonów, podając kod apartamentu lub dzwoniąc do portiera.

Scroll to Top
Scroll to Top